Po co stworzyłem Good Luck Club?

Zaczęło się niewinnie od pasji do sportu, a skończyło się na profesjonalnym klubie fitness, który stał się liderem na rynku. Zależało mi na stworzeniu wyjątkowego miejsca, które będzie wyróżniało się dbałością o swoich członków. Miejsce, które będą nazywali „swoim klubem”. Tym co nas wyróżnia, są ludzie. To dzięki mojej profesjonalnej kadrze mogę złożyć Ci obietnicę, że osiągniesz swoje cele w zdrowy i bezpieczny sposób. W sympatycznej rodzinnej atmosferze. Powodzenia Good Luck!

Założyciel Good Luck Club

Jacek Niewęgłowski

W GOOD LUCK CLUB DOMEYKI CZEKAJĄ NA CIEBIE:

• sala fitness, a w niej codziennie bogaty wybór zajęć fitness
  • Klimatyzowana siłownia
  • Strefa kardio
  • Strefa Cross
  • Trenerzy personalni, którzy odpowiadają za Twoje cele treningowe
  • Sauna sucha i infrared
  • Fizjoterapeuci – o Twoje zdrowie zadbają absolwenci Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
  • Masaże i zabiegi na ciało – pełna gama: klasyczne, sportowe, odchudzające, relaksacyjne

TYLKO W GOOD LUCK CLUB:

• Brak rocznych umów
  • Opieka trenera, plan treningowy (układany i zmieniany co 6 tygodni), analiza składu ciała (dokonywana systematycznie co 6 tygodni), konsultacja z dietetykiem i fizjoterapeutą. Wszystko w cenie karnetu!

Zadzwoń po szczegółowe informacje: 58 355 53 55 lub 58 355 53 56

PRZYJDŹ I PRZEKONAJ SIĘ JAK ŁATWO, ZDROWO I PRZYJEMNIE OSIĄGNIESZ SWÓJ CEL!

Dołącz do nas, zaufaj profesjonalnej kadrze i spędzaj czas w wyjątkowej atmosferze Good Luck Club!

Honorujemy karty

Multisport Plus, Multisport Classic, MultiActive oraz OK System